PRZECINARKA DO METALU 355mm EVOLUTION GLOB EVO-S355CPSP
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: GLOB
Kod produktu: EVO-S355CPSP
Opis
Nowa przecinarka tarczowa S355 CPS.
Następca znanej i udanej przecinarki Evolution RAPTOR 355.
- stal,
- stal nierdzewna,
- aluminium.
Dane techniczne:
Moc silnika: 2200 W
Napięcie zasilające: 230 - 240 V
Prędkość obrotowa (bez obciążenia): 1450 obr./min
Maksymalny wymiar ciętego profilu (ścianka 3 mm 90°): 120 x 120 (prostokąt 95 x 180) mm
Maksymalny wymiar ciętego profilu (ścianka 3 mm 45°): 120 x 120 (prostokąt 95 x 180) mm
Zestaw zawiera
1 x przecinarka Evolution S355CPS+,
1 x piła widiowa (tarcza) do cięcia stali Evolution 355mm / 66z,