PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY TECNOMIG 225 PRO CUSI MMA IDEAL TMIG225CU
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: IDEAL
Kod produktu: TMIG225CU
Opis
Dane techniczne:
Prąd pobierany z sieci: 29 A
Znamionowe napięcie zasilania: 230 V 50Hz (1ph)
Moc: 11,3 kW
Napięcie stanu jałowego: 42 V
Prąd przy pracy 60%: 200 A
Średnica drutu aluminiowego: 0,8 - 1,0
Średnica drutu do lutospawania: 0,8
Średnica drutu samoosłonowego: 0,8 - 1,2
Średnica drutu stalowego: 0,6 - 0,8
Średnica drutu ze stali nierdzewnej: 0,6 - 0,8
Zakres regulacji prądu spawania: 40 - 225 A
Stopień ochrony: IP 21
Waga: 9 kg
Wymiary gabarytowe dł x szer x wys: 465x200x450 mm
Wymiary opakowania dł x szer x wys: 540x365x575 mm