PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MIG-200 220W MAGNUM UMI220WMMA
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: MAGNUM
Kod produktu: UMI220WMMA
Opis
Dane techniczne:
Zasilanie: 230/50 V/Hz
Sprawność: 60%
Zakres regulacji prądu spawania MIG: 30-200 A
Napięcie spawania: 16,5-23 V
Zakres regulacji prądu spawania MMA: 30-180 A
Napięcie biegu jałowego: 56 V
Średnica drutu: 0,6/0,8/1,0 mm
Pobór mocy: 6,2 kW
Maks. waga szpuli: 5 kg
Zabezpieczenie zasilania: 20 A