PODKASZARKA AKUMULATOROWA ŻYŁKOWA BCT-20V KÖNNER & SÖHNEN KSBCT-20V
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: KÖNNER & SÖHNEN
Kod produktu: KSBCT-20V
Opis
Akumulatorowe podkaszarki Könner & Söhnen® są zasilane akumulatorami litowo-jonowymi 20 V o pojemności od 2 do 8 Ah, które charakteryzują się szybką prędkością ładowania, a tym samym krótszym czasem przestoju.
Dane techniczne:
Napięcie nominalne, V 20
Typ akumulatora Litowo-jonowy
Rodzaj silnika bezszczotkowy
Szerokość cięcia (szpula) 12” (300 mm)
Szerokość cięcia (tarcza tnąca) 255
Nóż 3 zęby
Grubość cięcia (podkaszarki), mm 2
Liczba ruchów noża bez obciążenia, ruchów/min 5500–7500
Poziom hałasu Lpa/Lwa, dB 71/96
Akumulator i ładowarka nie wchodzą w skład zestawu
Zalecana pojemność baterii 2 A, 4 A, 6 A, 8 A