POCHŁANIACZ / ODCIĄG ZANIECZYSZCZEŃ OP-1500 230V PROMA PM25003002
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: PROMA
Kod produktu: PM25003002
Opis
Pochłaniacz zanieczyszczeń 1.500W 230V Proma OP-1500 do zakładów i warsztatów stolarskich utrzymują i zapewniają pochłanianie pyłu, pylin i wiór co za tym idzie utrzymanie czystości bez zbędnego odprowadzania ciepła, wielkość elementów odsysanych nie może przekraczać 0,3 mm, a stojak umożliwia przesówanie.
DANE TECHNICZNE:
- Napięcie - 230V
- Moc przyłączeniowa - 1500W
- Wydajność odsysania - 3000m3/h
- Pojemność pochłaniacza - 150dm3
- Średnica wentylatora - 300mm
- Średnica kołnierza odsysającego - 125/2X100
- Wymiar- 850x560x1950mm