PISTOLET LAKIERNICZY LVLP 1.7mm AD-R500 ADLER MAR500-1.7
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: ADLER
Kod produktu: MAR500-1.7
Opis
Nazwa: AD-R500 LVLP
Kod towaru: MAR500-1.7
Typ pistoletu: niskociśnieniowy (LVLP)
Typ zbiornika: górny (grawitacyjny)
Pojemność zbiornika: 600 ml
Średnica dyszy: 1,7 mm
Dostępne dysze: 1,7 mm
Szerokość wachlarza: 180 - 280 mm
Zużycie powietrza: 85 - 110 l/min
Ciśnienie pracy 2 - 3,5 bar