PILARKA UKOSOWA, UKOŚNICA GCM 800 SJ 1400W 216MM BOSCH 601B19000
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: 601B19000
Opis
Dane techniczne:
Wydajność cięcia przy 0°:70 x 270 mm
Wydajność cięcia przy 45° (pod kątem):70 x 190 mm
Wydajność cięcia przy 45° (ukośnie):48 x 270 mm
Ustawienie kąta:47 ° L / 47 ° P
Ustawienie nachylenia:45 ° L / 0 ° P
Prędkość obrotowa bez obciążenia:5.500 min-1
O tarczy pilarskiej:216 mm
O otworu tarczy:30 mm
Waga:13,5 kg
Moc nominalna:1.400 W
Poziom ciśnienia akustycznego:93 dB(A)
Poziom mocy akustycznej:106 dB(A)
Błąd pomiaru K:3 dB
Niewielka waga, łatwe wykonywanie standardowych cięć
Waga wynosząca tylko 13,5 kg umożliwiająca wygodną obsługę
Horyzontalna wydajność cięcia, wynosząca 270 mm przy zastosowaniach standardowych
Klucz imbusowy
Tarcza pilarska 216x30mm