PILARKA UKOSOWA, UKOŚNICA EMS254L 2000W RYOBI TT5133001202
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: RYOBI
Kod produktu: TT5133001202
Opis
Dane techniczne:
Moc: 2000W
Kąt pochyłu w prawo (°): 2
Kąt pochyłu w lewo (°): 47
Kąt ukosu lewo (°): 50
Kąt ukosu prawo (°): 50
Maks. głębokość cięcia 0° kąt cięcia | 45° kąt nachylenia [mm]: 58mm x 300mm
Maks. głębokość cięcia 45° kąt cięcia / 0° kąt nachylenia [mm]: 90mm x 200mm
Prędkość bez obciążenia (obr/min): 4500
Średnica tarczy tnącej (mm): 254
Tarcza tnąca z 48 zębami TCT
Zdolność cięcia ukos 45° / pochył 90° (mm): 200x90
Zdolność cięcia ukos 90° / pochył 45° (mm): 300x58
Zdolność cięcia ukos 90° / pochył 90° (mm): 300x90
Waga (kg): 16.2
Błąd poziomu natężenia hałasu (dB(A)): 3.0
Błąd poziomu ciśnienia akustycznego (dB(A)): 3.0
Poziom ciśnienia akustycznego (Lpa)(dB(A)): 95.5
Poziom mocy akustycznej (Lwa)(dB(A)): 110.5
Poziom wibracji (m/s2): 1.6
Exactline Laser Technology™ do precyzyjnego cięcia
2 diody LED do oświetlenia miejsca pracy
Ukośnica z posuwem dla większej wydajności cięcia
Łatwa do przenoszenia i przechowywania dzięki kompaktowej konstrukcji
Silnik 2000 W dla większej wydajności cięcia