PILARKA TARCZOWA 20V 165mm 1x 2,0Ah NAC CS-165-LI-ST-20V
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NAC
Kod produktu: CS-165-LI-ST-20V
Opis
DANE TECHNICZNE:
Napięcie akumulatora: 20 V
Prędkość: 0 - 4200/min
Regulacja kąta nachylenia tarczy: 0 - 45 st.
Regulacja głębokości cięcia: 0- 55
Głębokość cięcia 90: 51mm
Głębokość cięcia 45: 35mm
Klasa ochronności elektrycznej: III
Wymiary tarczy tnącej: 165 x 20 x 1,6mm, 24T