PILARKA TARCZOWA 190mm/1400W GKS 190 BOSCH B0601623000
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: B0601623000
Opis
Silnik o mocy 1.400 W.
Optymalne odprowadzanie wiórów gwarantuje czystość miejsca pracy i lepszą widoczność materiału.
Blokada wrzeciona.
Dane techniczne:
Wydajność nominalna: 1.400 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 5.500 min-1
Ciężar: 4 kg
Średnica otworu wewnętrznego tarczy: 30,0 mm
Średnica tarczy tnącej: 190 mm
Głębokość cięcia (0st,): 70 mm
Głębokość cięcia (45st,): 50 mm.