PILARKA TARCZOWA 190mm 1250W CS1250LA + DODATKOWA TARCZA BLACK+DECKER BDCS1250LA-QS
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BLACK+DECKER
Kod produktu: BDCS1250LA-QS
Opis
Wiodąca w swojej klasie wydajność i wysokie parametry
Łatwy do stosowania, zintegrowany system ustawiania głębokości cięcia
Tarcza 190mm umożliwia cięcie o głębokości 66 mm.
Specyfikacja produktu:
Źródło zasilania: Sieciowe
Moc znamionowa: 1250 W
Napięcie 230 V
Głębokość cięcia 66 mm
Prędkość bez obciążenia: 5300 obr/min
Średnica tarczy pilarskiej [mm] 190 mm
Średnica otworu [mm] 16 mm