PILARKA TARCZOWA 18V 165mm C1806DBWPZ 2x5,0Ah HITSYSTEM 66mm Hikoki HC1806DBWPZ
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HC1806DBWPZ
Opis
Została zaprojektowana tak aby zapewnić płynne cięcie oraz maksymalny komfort użytkowania.
Zwiększono między innymi maksymalną głębokość cięcia do 66 mm. Kompaktowa, lekka konstrukcja, perfekcyjnie wyprofilowana rękojeść wykonana w technice Soft Touch, stalowa stopa, oświetlenie diodami LED, funkcja Silent Mode zapewniają maksymalny komfort pracy.