PILARKA TARCZOWA 18V 140mm 1 x 1,5Ah LI-ION BLACK+DECKER BDBDCCS18-QW
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BLACK+DECKER
Kod produktu: BDBDCCS18-QW
Opis
Kompaktowa budowa i niska waga dla zwiększonego komfortu i kontroli podczas użytkowania.
Antypoślizgowy uchwyt zapewnia komfort podczas użytkowania pilarki tarczowej.
Metalowa stopa z widoczną linią cięcia dla wysokiej precyzji i dokładności.
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 18V
Cięcie: 43 mm
Prędkość bez obciążenia: 3700 obr/min
Średnica tarczy pilarskiej: 140 mm
Średnica otworu tarczy: 12.7 mm
Cięcie w odchyleniu od pionu: 0-45 °
Wyrzut pyłu
Piła z węglikami spiekanymi
Miękki włącznik
Miękki uchwyt
Włącznik z blokadą.
W ZESTAWIE:
- tarcza
- akumulator 18V 1.5Ah
- ładowarka 400mA.