PILARKA TARCZOWA 184mm 1500W JCB JCB-CS1500-E
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: JCB
Kod produktu: JCB-CS1500-E
DANE TECHNICZNE:
• Zasilanie: sieciowe 230-240V, 50Hz
• Moc: 1500W
• Prędkość bez obciążenia: 5800obr./min
• Średnica tarczy tnącej: 184mm
• Maksymalna głębokość cięcia: 65mm dla 90 stopni, 43mm dla 45 stopni
• Wskaźnik laserowy
W zestawie tarcza tnąca widiowa (zamontowana na urządzeniu) – grubość 2.2mm, 24 zęby.