PILARKA STOŁOWA 254MM 1500W NUTOOL N/NTS1500
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: NUTOOL
Kod produktu: N/NTS1500
Opis
DANE TECHNICZNE:
Tarcza: 254mm.
Obroty: 4800 obr/min.
Wymiar stołu roboczego: 610x440mm.
Wymiar dodatkowych blatów bocznych: 610x250mm.
Wymiar dodatkowego blatu tylnego: 440x320mm.
Możliwość cięcia w zakresie 0-45°.
Maks głębokość cięcia: 90° - 87 mm, 45° - 55 mm.