PILARKA STOŁOWA 1850W 210mm DWE7485 DEWALT DWE7485-QS
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: DEWALT
Kod produktu: DWE7485-QS
Opis
Lekka i kompaktowa pilarka zapeojektowana z myślą o mobilności.
Stalowa rurowa obudowa ramowa zabezpiecza pilarkę przed skutkami uderzeń i upadków
Zębatkowy mechanizm wysuwania prowadnicy,
Mocny silnik 1850 W pozwala na dużą wydajność i wykonanie wielu prac
System prowadnic, w wersji przenośnej, umożliwia cięcia wzdłużne do wymiaru w arkuszach o szerokości ponad 622 mm
Aluminiowy odlew stołu zapewnia stabilność i dokładność
DANE TECHNICZNE:
Moc 1850 W
Średnica tarczy210 mm
Średnica otworu tarczy 30 mm
Prędkość obrotowa 5800 obr/min
Maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90°: 65 mm
Maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45°: 45 mm
Wymiary stołu: 485 x 485 mm