PIŁA UKOŚNICA Z POSUWEM 2200W 315mm, 120x320mm KGS 315 PLUS METABO MET103150000
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: METABO
Kod produktu: MET103150000
Opis
DANE TECHNICZNE:
Wymiary950 x 765 x 660 mm
Maks. szerokość cięcia 90°/45°320 / 223 mm
Maksymalna głębokość cięcia 90°/45°120 / 76 mm
Grubość cięcia 90°/90°320 x 120 mm
Grubość cięcia 45°/45°223 x 76 mm
Regulacja stołu obrotowego w lewo/prawo 47 / 60 °
Pochylenie piły tarczowej w lewo/prawo 46 / 46 °
Piła tarczowa 315 x 30 mm
Moc znamionowa 2200 W
Moc znamionowa S6 20%2200 W