PIŁA TARCZOWA DO ALUMINIUM 200*30MM/100Z DEDRA DEDH200100
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: DEDRA
Kod produktu: DEDH200100
Opis
DANE TECHNICZNE:
Średnica tarczy: 200 mm
Średnica otworu mocującego: 20mm
Maksymalna prędkość obrotowa: 7600 obr/min.
Ilość zębów: 100 szt
Grubość wieńca: 2,2 mm
Grubość blatu tarczy: 1,4 mm