PIŁA SZABLASTA 18V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI BDCR18N BLACK+DECKER BDBDCR18N-XJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BLACK+DECKER
Kod produktu: BDBDCR18N-XJ
Opis
Akumulatorowa moc i wygoda. Część systemu 18 V Li-Ion
Beznarzędziowa, prosta i szybka wymiana brzeszczotu
Antypoślizgowy uchwyt zapewnia komfort podczas użytkowania pilarki szablowej
System wsuwanego mocowania akumulatorów zapobiega wnikaniu pyłu
Kompaktowa budowa i niska waga dla zwiększonego komfortu i kontroli podczas użytkowania
DANE TECHNICZNE:
MOC ZNAMIONOWA 18 V
NAPIĘCIE 230 V
LICZBA SKOKÓW 0 - 3000 /min
DŁUGOŚĆ SKOKU 22 mm