PIŁA SPIEKOWA 250MM 40 ZĘBÓW EPM E-550-6254
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-550-6254
Opis
Dane techniczne:
Średnica [mm]: 250
Ilość zębów: 40
Wymiary zęba ( dł/szer/gr)[mm]: 7,7X3X2,3
Grubość tarczy [mm]: 2.2
RPM MAX.: 5800
Pakowanie: 50
Piła tarczowa widiowa do pilarki z węglikiem wolframu do drewna INDUSTRY
Cechy produktu:
wykonana ze stali o klasie wytrzymałości 65 Mn
średnica otworu o wymiarze 30 mm, w opakowaniu znajdują się pierścienie redukcyjne 20 mm oraz 25,4 mm