PIŁA ŁAŃCUCHOWA ELEKTRYCZNA 1800W CS1800-14 KÖNNER & SÖHNEN KSCS1800-14
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: KÖNNER & SÖHNEN
Kod produktu: KSCS1800-14
Opis
Dane techniczne:
Moc, W 1800
Napięcie, V 230
Częstotliwość, Hz 50
Długość łańcucha 14” (35 cm)
Podziałka łańcucha 3/8”
Grubość ogniwa łańcucha 050” (1.3 mm)