PACA PCV PLASTIKOWA GŁADKA 400MM*130MM EPM E-323-1400
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-323-1400
Opis
Dane techniczne:
Producent: Epm
Kod producenta: 3039
EAN: 5908235755311
Szerokość: 130mm
Długość: 400mm