PACA PCV PLASTIKOWA GŁADKA 270MM*130MM EPM E-323-1270
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-323-1270
Opis
Dane techniczne:
Producent: EPM
Kod producenta: 3000
EAN: 5908235755304
Szerokość: 130mm
Długość: 270mm