PACA NIERDZEWNA GŁADKA UCHWYT DREWNIANY 780*130MM EPM E-323-6780
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-323-6780
Producent: EPM
Kod producenta: 5900
EAN: 5908235755427
Długość: 780mm
Szerokość: 130mm
Paca nierdzewna gładka uchwyt drewniany 780x130mm
Część robocza pacy wykonana ze stali nierdzewnej
Gładkie krawędzie
Drewniana rękojeść
Do prac budowlanych i remontowych
Do nakładania gładzi gipsowej oraz zapraw i klejów