PACA NIERDZEWNA GŁADKA UCHWYT DREWNIANY 680*140MM EPM E-323-6680
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-323-6680
Producent: EPM
Kod producenta: 5800
EAN: 5908235755410
Długość: 680mm
Szerokość: 140mm