PACA NIERDZEWNA GŁADKA UCHWYT DREWNIANY 480*130MM EPM E-323-6480
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-323-6480
Producent: EPM
Kod producenta: 5600
EAN: 5908235755373
Długość: 480mm
Szerokość: 130mm