PACA NIERDZEWNA GŁADKA UCHWYT DREWNIANY 380*130MM EPM E-323-6380
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-323-6380
Opis
Dane techniczne:
Producent: EPM
Kod producenta: 5500
EAN: 5908235755342
Długość: 380mm
Szerokość: 130mm