OPALARKA AKUMULATOROWA LXT 18V 0*AH MAKITA DHG180ZK
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: DHG180ZK
Opis
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Temperatura: 550°C
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0Ah
Wymiary (długość całkowita): 168mm
Waga (EPTA): 1,0 - 1,3kg
Przepływ powietrza: 220l/min
Akumulatorowa opalarka zasilana akumulatorem Li-Ion 18 V