ODKURZACZ 18V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DCL180Z MAKITA MDCL180Z
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDCL180Z
Opis
Wysoka moc zasysania do szybkiego czyszczenia przy dłuższym czasie pracy
Do 20 min pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830B
Przeprojektowana ssawka podłogowa dla poprawienia manewrowalności i możliwości zbierania pyłu
Bezworkowy system pozwala na szybkie i łatwiejsze czyszczenie pojemnika na pył
Zwiększona pojemość zbiornika na pył umożliwia dłuższą pracę bez opróżniania pojemnika
Dostarczany bez akumulatora i ładowarki
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
Maks. przepływ powietrza: 1,3 m3/min
Maks. podciśnienie: 3,6 kPa
Moc zasysania: 30 W
Czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830: ok. 20 min
Pojemność zbiornika na pył: 650 ml
Wymiary (DxSxW): 999 x 114 x 152mm