NOŻYCE UNIWERSALNE DO BLACHY IDEAL LEWE 260MM BESSEY BY D216-260L
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BESSEY
Kod produktu: BY D216-260L
Opis
Dane techniczne:
Kod towaru: D216-260L
Długość całkowita: 260mm
Długość cięcia: 30mm
Waga: 0,49kg
Żywotność: ++
Nożyce uniwersalne do blachy ideal lewe 260mm