NOŻYCE KSZTAŁTOWE DO WYCINANIA OTWORÓW LEWE ERDI 275MM BESSEY BY D107-275L
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BESSEY
Kod produktu: BY D107-275L
Opis
Dane techniczne
Producent: Bessey
Kod producenta: D107-275L
Materiał ostrza: stal narzędziowa
Długość narzędzia 275mm
Długość ostrza:42mm
Waga: 0.55kg
Nożyce kształtowe do wycinania otworów lewe erdi 275mm