NOŻYCE KSZTAŁTOWE DO WYCINANIA OTWORÓW LEWE 250MM BESSEY BY D107-250L
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BESSEY
Kod produktu: BY D107-250L
Opis
Dane techniczne
Producent: Bessey
Kod producenta: D107-250L
Materiał ostrza: stal narzędziowa
Długość narzędzia 250mm
Długość ostrza:42mm
Waga: 0.49kg
Nożyce kształtowe do wycinania otworów lewe 250mm
Profesjonalne tradycyjne nożyce do cięcia blachy, do zastosowań w pracach blacharskich,
Do cięć krótkich prostych i kształtowych,
Do blachy stalowej o grubości do 1,0 mm,