NOŻYCE KSZTAŁ.DO WYCINANIA OTWORÓW LEWE,KRÓTKIE OSTRZE 250MM BESSEY BY D114-250L
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BESSEY
Kod produktu: BY D114-250L
Opis
Dane techniczne
Producent: Bessey
Kod producenta: D114-250L
EAN: 4010220001080
Materiał ostrza: stal narzędziowa
Długość narzędzia: 250mm
Długość ostrza: 37mm
Waga: 0.47kg
Nożyce kształt. do wycinania otworów lewe, krótkie ostrze 250mm