NOŻYCE IZOLOWANE 1000V DO CIĘCIA KABLI I PRZEWODÓW 165mm Fi=15mm / 50mm2 KNIPEX KX9526165
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: KNIPEX
Kod produktu: KX9526165
Opis
Do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych, jedno- i wielożyłowych
Nieodpowiednie do cięcia drutu stalowego oraz drutu miedzianego ciągnionego na zimno
Precyzyjnie wykończone, hartowane ostrza
Czyste i gładkie cięcie bez miażdżenia i deformacji
Łatwe cięcie nawet jedną ręką
Kształt rękojeści zabezpiecza przed przyciśnięciem palców
Złącze skręcane z możliwością regulacji, samoblokujące
Specjalna stal narzędziowa, kuta, hartowana olejowo
DANE TECHNICZNE:
Długość 165 mm
Maks. grubość ciętego materiału: Fi=15 mm / 50 mm2