NOŻYCE DO CIĘCIA LINEK DO Fi 7 mm KNIPEX KX9562190
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: KNIPEX
Kod produktu: KX9562190
Opis
Nożyce o dużej wytrzymałości do lin stalowych 190mm KNIPEX [95 62 190] kompaktowe, lekkie i wydajne nożyce o dużej wytrzymałości.
Przeznaczone do cięcia lin stalowych O 5,0mm, drutów: miękkich O 7,0mm, średnio twardych O 4,0mm, bardzo twardych O 2,5mm.