NOŻYCE DO BLACHY SKOKOWE ELEKTRYCZNE 500W NUTOOL NUNNI500
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NUTOOL
Kod produktu: NUNNI500
Opis
Nożyce skokowe do blachy.
Doskonałe do cięcia blachy falistej i trapezowej.
Matryca obracana o 360°.
DANE TECHNICZNE:
Zasilanie: 230V~50Hz
Moc: 500W
Prędkość obr: 2000 obr/min
Max grubośc cięcia: 1,6mm
Wilekośc skoku 6,25 mm