NOŻYCE DO BLACHY ERDI LEWE 280MM BEZ OGRANICZNIKA BESSEY BY D216-280B
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BESSEY
Kod produktu: BY D216-280B
Opis
Dane techniczne
Producent: Bessey
Kod producenta: D216-280L-B-SBSK
Materiał ostrza: stal stopowa
Długość narzędzia 280mm
Długość ostrza: 34mm
Waga: 0.59kg
Nożyce do blachy erdi lewe 280mm bez ogranicznika