NOŻYCE DO BLACHY ELEKTRYCZNE 500W NUTOOL NUNES500
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NUTOOL
Kod produktu: NUNES500
Opis
Elektryczne nożyce do blachy NUTOOL NES500.
DANE TECHNICZNE:
Zasilanie: 230V~50Hz
Moc: 500W
Prędkośc obrotowa bez obciążenia to 1800 obr/min, przewód zasilający 2 metry.
Stolik nożowy o dużej obciążalności, poręczne i łatwe w prowadzeniu.
Max. grubośc blachy 2,5 mm.