NOŻYCE DO BLACHY 18V CN18DSLW4Z 1,6mm FALISTEJ Hikoki HCN18DSLW4Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HCN18DSLW4Z
Opis
Akumulatorowe nożyce do cięcia blachy falistej wyposażone są w nowy ergonomiczny kształt obudowy idealny do manewrowania jedną ręką i i silnik przystosowany do pracy pod dużym obciążeniem. Doskonała prędkość cięcia (1,8 m/min), minimalny promień cięcia po łuku (40 mm) oraz możliwość przecięcia do 20 m blachy na jednym ładowaniu akumulatora 5Ah czynią je niezastapionym narzędziem przy obróbkach blacharskich.