NIWELATOR LASEROWY FLG 190A - GREEN GEOFENNEL BX 132411
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Dane techniczne:
Dokładność instrumentu: ± 1,5 mm / 10 m
Dokładność instrumentu w ustawieniu pionowym: ± 3 mm / 10 m
Zakres automatyki poziomowania: ± 3°
Wbudowany kompensator: mechaniczny
Zasilanie akumulatorowe: NiMH
Czas pracy – jedno ładowanie: 10 h
Klasa bezpieczeństwa lasera/długość fali: 2/532 nm
Diody laserowe liczba/długość fali: 1/532 nm
Średnica strefy widoczności lasera (skanowanie)***: 60 m
Średnica strefy detekcji lasera: 600 m
Prędkość obrotowa głowicy: 200, 400, 600 obr/min
Sposób mocowania instrumentu: gwint 5/8'', uchwyt uniwersalny
Zakres temperatur pracy: -10 °C – +45 °C
Klasa szczelności obudowy: IP 54
Masa instrumentu: 1,5 kg
Wymiary transportowe instrumentu: 26 x 22 x 18cm
***warunki typowe dla pomieszczeń – ściana biała, natężenie oświetlenia 250 lx
wiązka oscylująca
Detektor laserowy ˇ
Oznaczenie DtSt: FRG 45
Rodzaj wykrywanej wiązki: zielona
Zakres nastawień precyzji detekcji: ± 2 mm, ± 4 mm, ± 10 mm
Długość pola detekcji: 40 mm
Sygnalizacja poziomu przez detektor: ekran LCD x 2, diody LED, sygnał dźwiękowy
Zasilanie bateryjne detektora: 1 x 9V alkaliczne