NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA B 9 IT MASTER MA-4012.258
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: MASTER
Kod produktu: MA-4012.258
Opis
Dane techniczne
Moc: 4,5 / 9,0 kW
Przepływ powietrza: 800 m3/h
Prąd znamionowy: 13 A
Zasilanie: 400/50 V/Hz Waga netto / brutto: 9,3 / 10,3 kg
Termostat: standard
Współczynnik ochrony: IP24
Wtyczka (męska) od strony nagrzewnicy: 400V / 16A / 5P