NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA B 5 IT MASTER MA-4012.257
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: MASTER
Kod produktu: MA-4012.257
Opis
Dane techniczne
Moc- 2,5 / 5,0 kW
Przepływ powietrza- 510 m3/h
Prąd znamionowy- 7,2 A
Zasilanie- 400/50 V/Hz
Zakres termostatu- 5-35 °C
Waga netto / brutto- 6,4 / 6,8 kg
Termostat- standard
Współczynnik ochrony- IP24
Wtyczka (męska) od strony nagrzewnicy- 400V / 16A / 5P