MŁOTOWIERTARKA SDS PLUS 1050W JCB JCB-RH1050-E
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: JCB
Kod produktu: JCB-RH1050-E
Opis
DANE TECHNICZNE:
• Napięcie zasilania: 230-240 V, 50Hz
• Moc: 1050 W
• Obroty (bez obciążenia): 0-1150 1/min
• Położenia sprzęgła: 4 tryby
• Szybkość działania udaru: 0-5100 ud./min
• Siła udaru: 3,5 J
• Uchwyt: SDS Plus
• Maks. zdolność wiercenia:
Drewno: 42 mm
Stal: 13 mm
Mur: 26 mm
W ZESTAWIE:
• Wiertła widiowe o średnicach 8, 10 i 12mm
• Dłuta: jedno płaskie i jedno punktowe
• Komplet dwóch zapasowych szczotek do silnika
• Dodatkowy uchwyt wiertarski z chwytem walcowym do 13mm mocowany na SDS