MŁOTOWIERTARKA CELMA RH850W26
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: CELMA
Kod produktu: RH850W26
Opis
DANE TECHNICZNE:
Moc znamionowa 850W
Napięcie znamionowe 230 V
Częstotliwość 50Hz
Uchwyt narzędzia roboczego SDS Plus
Narzędzie klasy II
Prędkość obrotowa bez obciążenia – 0 – 1200 / min
Maksymalna częstotliwość udarów – 4000 / min
Maksymalna średnica wiercenia w betonie wiertłami krętymi 26 mm