MŁOTOWIERTARKA 20V BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI NAC HE-SDS-LI-20V
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NAC
Kod produktu: HE-SDS-LI-20V
Opis
Funkcje: wiercenie, wiercenie z funkcją udar
Wskaźnik stanu naładowania baterii
System mocujący wiertło: SDS Plus
BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE:
Napięcie akumulatora: 20 V
iIość obrotów: 0 – 900 obr./min.
Energia udaru: 1,1 J
Uderzeń na minutę: 0-5000 ud./min.
średnica wiercenia beton: 10 mm
średnica wiercenia stal: 8 mm
średnica wiercenia drewno: 16 mm