MIESZARKA 1200W M14 C-POWER CELMA M1200M14
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: CELMA
Kod produktu: M1200M14
Opis
Max średnica mieszadła 140 mm
Napięcie, częstotliwość 230 V, 50 Hz
Obroty biegu jałowego [n]0
I bieg 180-380 obr/min
II bieg 300-650 obr/min
Moc znamionowa 1200 W
Prąd znamionowy 5,6 A
Mocowanie mieszadła M14
Klasa ochronności II
(urządzenie nie wymaga uziemienia)
Wymiary gabarytowe
(dł x wys x szer) 340x290x210mm