KOMPRESOR / SPRĘŻARKA MINI 18V/230V/12V DEWALT DCC018N-XJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: DEWALT
Kod produktu: DCC018N-XJ
Opis
Pojemność zbiornika - bezzbiornikowy
Napięcie 12 V
Maksymalne ciśnienie robocze 11 barów
Szerokość 140 mm
Długość 330 mm
Wysokość 280 mm