KLUCZ ZAPADKOWY KĄTOWY 18V 1*2.0AH MAKITA DWR180RA
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: DWR180RA
Opis
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: 0 - 800obr./min
Śruby standardowe: M5 - M12
Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M5 - M10
Maks. moment obrotowy: 47,5Nm
Uchwyt narzędzia: kwadrat 1/4", kwadrat 3/8", 13 mm (bez adaptera nasadki)
Wymiary (długość całkowita): 369mm
Waga (EPTA): 1,2 - 1,6kg
Lekki i kompaktowy klucz zapadkowy zasilany akumulatorem 18 V
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Możliwość używania jako akumulatorowego klucza oczkowego w celu przykręcenia nakrętki o rozmiarze 13 mm na długą śrubę (po zdemontowaniu adaptera narzędzia)
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Maksymalny moment obrotowy - 47,5 Nm