KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY 3/8'' 190NM 18V 2*5.0*AH MAKITA DTW180RTJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: DTW180RTJ
Opis
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: bieg 1: 0 - 1300 obr./min
bieg 2: 0 - 2400obr./min
Częst. udarów na biegu jałowym: bieg 1: 0 - 2000 /min
bieg 2: 0 - 3600/min
Śruby standardowe: M8 - M16
Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M6 - M12
Maks. moment obrotowy: bieg 1: 65 Nm
bieg 2: 180Nm
Moment zrywający: 310Nm
Uchwyt narzędzia: kwadratowy 3/8"
Wymiary (długość całkowita): 144mm
Waga (EPTA): 1,2 - 1,5kg
Cehy produktu:
Kompaktowy - długość całkowita tylko 144 mm zapewnia doskonałą manewrowalność
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Aluminiowa obudowa przekładni poprawiająca jej żywotność
2-stopniowa elektroniczna kontrola częstotliwości udarów
Maksymalny moment obrotowy - 180 Nm