KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY 1/2'' 190NM 18V 2*3.0*AH MAKITA DTW190RFJ
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: DTW190RFJ
Opis
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: 0 - 2300obr./min
Częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 3000/min
Śruby standardowe: M8 - M16
Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M8 - M12
Maks. moment obrotowy: 190Nm
Moment zrywający: 320Nm
Uchwyt narzędzia: kwadratowy 1/2"
Wymiary (długość całkowita): 176mm